Lista aktualności Lista aktualności

Ogłoszenie!

W związku z rozprzestrzeniającym się wirusem SARS-CoV-2 (koronawirus) oraz zgodnie z zaleceniami Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych informujemy, że odwołane zostają wszelkie imprezy masowe, konferencje naukowe, zajęcia edukacyjne oraz wydarzenia z udziałem osób z zewnątrz i tym podobne wydarzenia organizowane przez Nadleśnictwo Olsztynek. Ścieżka edukacyjno-przyrodnicza "Uroczysko Napromek" zostaje zamknięta do odwołania.

Wszystkich interesantów prosimy o załatwianie spraw mailowo lub telefonicznie. Ograniczenie wizyt w siedzibie Nadleśnictwa Olsztynek do niezbędnego minimum z pewnością przysłuży się bezpieczeństwu zarówno Państwa, jak i naszych pracowników.

Część naszych pracowników będzie pracować w systemie zdalnym, poza siedzibą Nadleśnictwa Olsztynek. Dołożymy wszelkich starań, żeby praca i kontakt z Państwem przebiegała bezproblemowo.

Jednocześnie informujemy, iż Kasa Nadleśnictwa zostaje zamknięta od dnia 18 marca 2020 r. do odwołania. Wpłaty należy dokonywać na rachunek bankowy Nadleśnictwa Olsztynek:

BOŚ S.A. 17 1540 1072 2001 5011 6440 0001

PKO BP S.A. 25 1020 3541 0000 5302 0319 6607

w tytule przelewu prosimy opisać czego dotyczy wpłata.

Dopuszczalną formą płatności w ramach sprzedaży detalicznej we wszystkich leśnictwach i w Gospodarstwie Szkółkarskim Mielno będzie w tym czasie wyłącznie przelew (przedpłata) na konto Nadleśnictwa lub karta płatnicza. 

Przypominamy, że na stronach Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego znajdują się poradniki i zalecenia odnośnie zachowania w tej szczególnej sytuacji.

Liczymy na Państwa akceptację i wyrozumiałość.